Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Veszprém (comitat)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:베스프렘 주)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Veszprém (comitat))
[[es:Veszprém (condado)]]
[[eo:Veszprém (departemento)]]
[[fr:Veszprém (comitat)]]
[[gl:Condado de Veszprém]]
[[ko:베스프렘 주]]
127.201

уредување

Прегледник