Оникс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава eo:Onikso
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Óniz)
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:Onikso)
[[en:Onyx]]
[[es:Ónix]]
[[eo:Onikso]]
[[eu:Onize]]
[[fa:عقیق سلیمانی]]
4.138

уредувања

Прегледник