Разлика помеѓу преработките на „1224“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава lmo:1224
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:1224 жыл)
с (r2.6.4) (Робот: Додава lmo:1224)
[[be-x-old:1224]]
[[bh:१२२४]]
[[bg:1224]]
[[bs:1224]]
[[br:1224]]
[[bg:1224]]
[[ca:1224]]
[[cv:1224]]
[[lb:1224]]
[[lt:1224 m.]]
[[lmo:1224]]
[[hu:1224]]
[[mg:1224]]
126.672

уредувања

Прегледник