Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Арамејски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Брзо додавање категорија Литургиски јазици (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Семитски јазици]]
 
[[Категорија:Литургиски јазици]]
 
[[ar:تصنيف:آرامية]]
[[id:Kategori:Bahasa Aram]]
[[he:קטגוריה:ארמית]]
[[ka:კატეგორია:არამეული ენები]]
[[la:Categoria:Lingua Aramaica]]
[[lv:Kategorija:Aramiešu valodas]]
[[tl:Kategorya:Wikang Arameo]]
[[tr:Kategori:Arami dilleri]]
 
[[Категорија:Литургиски јазици]]
86.434

уредувања

Прегледник