Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава ko:민주사회당 (독일)
с (r2.7.1+) (Бот Додава: he:מפלגת הסוציאליזם הדמוקרטי)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:민주사회당 (독일))
[[eu:Ezkerreko Alderdia (Alemania)]]
[[fr:Parti du socialisme démocratique (Allemagne)]]
[[ko:민주사회당 (독일)]]
[[it:Partito del Socialismo Democratico]]
[[he:מפלגת הסוציאליזם הדמוקרטי]]
86.434

уредувања

Прегледник