Кагошима (префектура): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава ilo:Prepektura ti Kagoshima
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kagošima (prefektura))
с (r2.7.1) (Робот: Додава ilo:Prepektura ti Kagoshima)
[[hak:Lu̍k-yì-tó-yen]]
[[ko:가고시마 현]]
[[ilo:Prepektura ti Kagoshima]]
[[id:Prefektur Kagoshima]]
[[it:Prefettura di Kagoshima]]
4.138

уредувања

Прегледник