Џамија Хасан II: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува nl:Hassan II-moskee
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Робот: Додава sk:Mešita Hasana II.)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува nl:Hassan II-moskee)
[[lt:Didžioji Hasano II mečetė]]
[[ms:Masjid Sultan Hassan II]]
[[nl:Moskee Hassan II-moskee]]
[[pl:Meczet Hassana II]]
[[pt:Mesquita Hassan II]]
127.214

уредувања

Прегледник