Разлика помеѓу преработките на „Минхенски масакр“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува eu:Municheko sarraskia
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Municheko Sarraskia)
с (r2.7.2) (Робот: Менува eu:Municheko sarraskia)
[[en:Munich massacre]]
[[es:Masacre de Múnich]]
[[eu:Municheko Sarraskiasarraskia]]
[[fa:واقعه المپیک مونیخ]]
[[fr:Prise d'otages des Jeux olympiques de Munich]]
9.281

уредување

Прегледник