Зоолошка градина: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 8 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува tl:Palahayupan
с (r2.5.2) (Бот Менува: ru:Зоопарк)
с (r2.6.4) (Робот: Менува tl:Palahayupan)
[[zh-min-nan:Tōng-bu̍t-hn̂g]]
[[be:Заалагічны парк]]
[[bs:Zoološki vrt]]
[[bg:Зоопарк]]
[[bs:Zoološki vrt]]
[[ca:Zoològic]]
[[cs:Zoologická zahrada]]
[[fi:Eläintarha]]
[[sv:Djurpark]]
[[tl:SooPalahayupan]]
[[ta:விலங்குக் காட்சிச்சாலை]]
[[te:జంతు ప్రదర్శనశాల]]
127.101

уредување

Прегледник