Разлика помеѓу преработките на „Бурунди“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ki:Burundi
с (r2.6.4) (Робот: Додава zu:IBurundi)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ki:Burundi)
[[gd:Burundaidh]]
[[gl:República de Burundi - Republika y'u Burundi]]
[[ki:Burundi]]
[[xal:Бурундин Орн]]
[[ko:부룬디]]
126.540

уредувања

Прегледник