Телевизија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава km:ទូរទស្សន៏; менува cs:Televize (médium)
с (r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍆𐌰𐌹𐍂𐍂𐌰𐍃𐌰𐌹𐍈𐌰𐌽)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава km:ទូរទស្សន៏; менува cs:Televize (médium))
[[ca:Televisió]]
[[cv:Телекурăм]]
[[cs:TelevizorTelevize (médium)]]
[[cy:Teledu]]
[[da:Tv]]
[[pap:Television]]
[[ps:تلويزون]]
[[km:ទូរទស្សន៏]]
[[nds:Feernseher]]
[[pl:Telewizja]]
43.100

уредувања

Прегледник