Разлика помеѓу преработките на „Дунав“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава frr:Donau
с (Робот: Додава lez:Дунай)
с (r2.7.1) (Робот: Додава frr:Donau)
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|uk}}
 
[[lez:Дунай]]
 
[[af:Donau]]
[[ku:Çemê Duna]]
[[mrj:Дунай]]
[[lez:Дунай]]
[[la:Danubius]]
[[lv:Donava]]
[[new:डेन्युब]]
[[ja:ドナウ川]]
[[frr:Donau]]
[[no:Donau]]
[[nn:Donau]]
34.422

уредувања

Прегледник