Прејди на содржината

Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Робот: Менува iu:ᐆᑳᓛᓲᒫ
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.5.4) (Робот: Менува iu:ᐆᑳᓛᓲᒫ)
[[ia:Oklahoma]]
[[ie:Oklahoma]]
[[iu:ᐆᑳᓛᓲᒫ/uukaalaahuumaa]]
[[ik:Oklahoma]]
[[os:Оклахомæ]]
5.665

уредувања