Разлика помеѓу преработките на „Исток“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава tt:Көнчыгыш
с (r2.7.1) (Робот: Додава mn:Дорно)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава tt:Көнчыгыш)
[[sv:Öster]]
[[ta:கிழக்கு]]
[[tt:Көнчыгыш]]
[[te:తూర్పు]]
[[th:ทิศตะวันออก]]
126.526

уредувања

Прегледник