Прејди на содржината

Кладистика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ro:Cladistică
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Cladistică)
[[pl:Kladystyka]]
[[pt:Cladística]]
[[ro:Cladistică]]
[[ru:Кладистика]]
[[sk:Kladistika]]
34.422

уредувања