Прејди на содржината

Крал на Рим: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Краљ Рима
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува bg:Седем царе на Рим)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Краљ Рима)
[[ru:Древнеримские цари]]
[[sk:Zoznam kráľov Ríma]]
[[sr:Краљ Рима]]
[[sh:Kralj Rima]]
[[tl:Hari ng Roma]]
34.422

уредувања