Мегалит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава scn:Megaliti
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: mr:स्मारकशिला दफने)
с (r2.7.1) (Робот: Додава scn:Megaliti)
[[ro:Megalit]]
[[ru:Мегалиты]]
[[scn:Megaliti]]
[[simple:Megalith]]
[[sk:Megalit]]
86.434

уредувања

Прегледник