Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ko:표현형
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ta:தோற்றவமைப்பு)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ko:표현형)
[[fr:Phénotype]]
[[gl:Fenotipo]]
[[ko:발현형질표현형]]
[[io:Fenotipo]]
[[id:Fenotipe]]
127.201

уредување

Прегледник