Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1131 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1131-ben született személyek
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1131)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1131-ben született személyek)
[[it:Categoria:Nati nel 1131]]
[[kk:Санат:1131 жылы туғандар]]
[[hu:Kategória:1131-ben született személyek]]
[[new:पुचः:११३१य् बुगु]]
[[ja:Category:1131年生]]
34.422

уредувања

Прегледник