Категорија:Родени во 1236 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1236-ban született személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1236)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1236-ban született személyek)
[[ka:კატეგორია:დაბადებული 1236]]
[[kk:Санат:1236 жылы туғандар]]
[[hu:Kategória:1236-ban született személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १२३६ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१२३६य् बुगु]]
34.422

уредувања

Прегледник