Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1279 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1279-ben született személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1279)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1279-ben született személyek)
[[bpy:থাক:মারি ১২৭৯-এ উজ্জিসিতা]]
[[kk:Санат:1279 жылы туғандар]]
[[hu:Kategória:1279-ben született személyek]]
[[new:पुचः:१२७९य् बुगु]]
[[ja:Category:1279年生]]
86.434

уредувања

Прегледник