Договор од Берлин (1878): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава el:Συνέδριο του Βερολίνου
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 87.120.222.232 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Συνέδριο του Βερολίνου)
[[be:Берлінскі кангрэс]]
[[be-x-old:Бэрлінскі кангрэс]]
[[bs:Berlinski kongres]]
[[bg:Берлински конгрес]]
[[bs:Berlinski kongres]]
[[ca:Congrés de Berlín]]
[[cs:Berlínský kongres]]
[[da:Berlinerkongressen]]
[[de:Berliner Kongress]]
[[el:Συνέδριο του Βερολίνου]]
[[en:Congress of Berlin]]
[[es:Congreso de Berlín de 1878]]
86.434

уредувања

Прегледник