Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 850-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:A 850-es években elhunyt személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 850-ih)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:A 850-es években elhunyt személyek)
[[id:Kategori:Kematian 850-an]]
[[lv:Kategorija:850. gados mirušie]]
[[hu:Kategória:A 850-es években elhunyt személyek]]
[[ja:カテゴリCategory:850年代没]]
[[nn:Kategori:Døde i 850-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 850]]
86.434

уредувања

Прегледник