Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 820-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:A 820-as években elhunyt személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 820-ih)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:A 820-as években elhunyt személyek)
[[id:Kategori:Kematian 820-an]]
[[lv:Kategorija:820. gados mirušie]]
[[hu:Kategória:A 820-as években elhunyt személyek]]
[[ms:Kategori:Kematian 820-an]]
[[ja:カテゴリCategory:820年代没]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 820]]
[[ru:Категория:Умершие в 820-е годы]]
86.434

уредувања

Прегледник