Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Радио“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Skingomz
с (r2.6.4) (Бот Додава: rw:Category:Amaradiyo)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Skingomz)
[[be:Катэгорыя:Радыё]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Радыё]]
[[bg:Категория:Радио]]
[[bar:Kategorie:Hörfunk]]
[[bo:Category:རླུང་འཕྲིན།]]
[[bs:Kategorija:Radio]]
[[br:Rummad:Skingomz]]
[[bg:Категория:Радио]]
[[ca:Categoria:Ràdio]]
[[ceb:Kategoriya:Radyo]]
2.347

уредувања

Прегледник