Разлика помеѓу преработките на „Голем Австралиски Залив“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава fi:Iso Australianlahti
с (r2.7.1) (Робот: Додава tr:Büyük Avustralya Körfezi)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fi:Iso Australianlahti)
[[ru:Большой Австралийский залив]]
[[sr:Велики аустралијски залив]]
[[fi:Iso Australianlahti]]
[[sv:Stora Australbukten]]
[[ta:பெரும் ஆஸ்திரேலிய விரிகுடா]]
86.434

уредувања

Прегледник