Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Ирска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Бот Додава: ms:Kategori:Sejarah Ireland
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Categoria:Historia Hiberniae)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ms:Kategori:Sejarah Ireland)
[[hu:Kategória:Írország történelme]]
[[mr:वर्ग:आयर्लंडचा इतिहास]]
[[ms:Kategori:Sejarah Ireland]]
[[nl:Categorie:Geschiedenis van Ierland]]
[[ja:Category:アイルランドの歴史]]
2.347

уредувања

Прегледник