Разлика помеѓу преработките на „Ѓумушхане (покраина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува ckb:پارێزگای گوموش ھانە
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Gümüşhane (provins))
с (r2.7.1) (Робот: Менува ckb:پارێزگای گوموش ھانە)
[[ro:Provincia Gümüşhane]]
[[ru:Гюмюшхане (ил)]]
[[ckb:پارێزگای گوموش هانەھانە]]
[[sr:Гумушхане (вилајет)]]
[[fi:Gümüşhanen maakunta]]
4.138

уредувања

Прегледник