Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1321 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1321-ben elhunyt személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1321)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1321-ben elhunyt személyek)
[[lv:Kategorija:1321. gadā mirušie]]
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1321]]
[[hu:Kategória:1321-ben elhunyt személyek]]
[[ml:വർഗ്ഗം:1321-ൽ മരിച്ചവർ]]
[[mt:Kategorija:Mietu fl-1321]]
34.422

уредувања

Прегледник