Разлика помеѓу преработките на „Кореја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sco:Korea
с (r2.4.3) (Бот Додава: mn:Солонгос)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sco:Korea)
[[ar:كوريا]]
[[ast:Corea]]
[[bg:Корея]]
[[bo:ཀོ་རི་ཡ།]]
[[bs:Koreja]]
[[br:Korea]]
[[bg:Корея]]
[[ca:Corea]]
[[cs:Korea]]
[[sa:कोरिया]]
[[sc:Corèa]]
[[sco:Korea]]
[[scn:Corea]]
[[simple:Korea]]

Прегледник