Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Irlánda del Norte
с (r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Irlánda del Norte)
[[be:Паўночная Ірландыя]]
[[be-x-old:Паўночная Ірляндыя]]
[[bg:Северна Ирландия]]
[[bs:Sjeverna Irska]]
[[br:Norzhiwerzhon]]
[[bg:Северна Ирландия]]
[[ca:Irlanda del Nord]]
[[cv:Çурçĕр Ирланди]]
[[hr:Sjeverna Irska]]
[[io:Nord-Irlando]]
[[ilo:IrlandaIrlánda del Norte]]
[[id:Irlandia Utara]]
[[ia:Irlanda del Nord]]
126.526

уредувања

Прегледник