Категорија:Родени во 1505 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1505-ben született személyek
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1505)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1505-ben született személyek)
[[la:Categoria:Nati 1505]]
[[lb:Kategorie:Gebuer 1505]]
[[hu:Kategória:1505-ben született személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १५०५ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१५०५य् बुगु]]
34.422

уредувања

Прегледник