Транслација (биологија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува ca:Traducció (genètica)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Translació (biologia))
с (r2.7.1) (Робот: Менува ca:Traducció (genètica))
[[zh-min-nan:Hoan-e̍k (seng-bu̍t-ha̍k)]]
[[bg:ДНК-транслация]]
[[ca:TranslacióTraducció (biologiagenètica)]]
[[cs:Translace]]
[[de:Translation (Biologie)]]
4.138

уредувања

Прегледник