Разлика помеѓу преработките на „Период на полураспад“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Перыяд паўраспаду
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:半衰期)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Перыяд паўраспаду)
[[an:Periodo de semidesintegración]]
[[ast:Periodu de semidesintegración]]
[[be:Перыяд паўраспаду]]
[[bs:Vrijeme poluraspada]]
[[bg:Период на полуразпад]]
[[bs:Vrijeme poluraspada]]
[[ca:Període de semidesintegració]]
[[cv:Çурма аркану тапхăрĕ]]
86.434

уредувања

Прегледник