Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1529 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1529
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:Rođeni 1529.)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1529)
[[oc:Categoria:Naissença en 1529]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1529]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1529]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1529]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1529 году]]
34.422

уредувања

Прегледник