Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: co:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава hy:Հելենա (Մոնտանա))
с (r2.7.1) (Бот Додава: co:Helena (Montana))
[[ca:Helena (Montana)]]
[[cs:Helena (Montana)]]
[[co:Helena (Montana)]]
[[da:Helena (Montana)]]
[[de:Helena (Montana)]]
86.434

уредувања