Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава hy:Հելենա (Մոնտանա)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: uk:Гелена (місто))
с (r2.7.1) (Робот: Додава hy:Հելենա (Մոնտանա))
[[gl:Helena, Montana]]
[[ko:헬레나 (몬태나 주)]]
[[hy:Հելենա (Մոնտանա)]]
[[hr:Helena, Montana]]
[[io:Helena, Montana]]
34.422

уредувања