Прејди на содржината

Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.2) (Робот: Менува no:Den tyske invasjonen av Sovjetunionen
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: bg:Барбароса (операция))
с (r2.5.2) (Робот: Менува no:Den tyske invasjonen av Sovjetunionen)
[[nl:Operatie Barbarossa]]
[[ja:バルバロッサ作戦]]
[[no:Den tyske invasjonen av Sovjetunionen]]
[[no:Operasjon Barbarossa]]
[[nn:Operasjon Barbarossa]]
[[pnb:اوپریشن باربروسا]]
9.281

уредување