Катакана: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава nah:Katakana
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: th:คะตะกะนะ)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nah:Katakana)
[[mg:Katakana]]
[[ms:Katakana]]
[[nah:Katakana]]
[[nl:Katakana]]
[[ja:片仮名]]
4.138

уредувања

Прегледник