Македонски парламентарни избори (1990): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|2
|-
|style="text-align:left;"|[[Работничко земјоделска партија на Македонија]]
|15.126
|1,4
|3.384
|0,3
|/
|/
|0
|-
|style="text-align:left;"|[[Демохристијанска партија на Македонија]]
|2.779
|0,2
|/
|/
|0
|-
|style="text-align:left;"|[[Сојуз на пензионерите]] на општина Битола
|428
|0,0
6.538

уредувања

Прегледник