Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Ilija“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Покана за Вики средба
с (Покана за Вики средба)
== Прегледување на промени ==
Здраво. Вашите промени се прегледани, а поради Вашите корисни уредувања Ве направив уредувач, со што отсега па натаму сите Ваши придонеси ќе бидат автоматски прегледувани. Уверен сум дека ќе ја оправдате довербата и натаму. Поздрав и пријатно уредување.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 10:12, 29 декември 2011 (CET)
 
== Покана за Вики средба ==
На 2 март 2012 година (петок), со почеток во 20.00 часот, во кафулето EveryDay во Скопје, ќе се одржи Вики средба на која уредувачите на википедија на македонски јазик и нејзините корисници ќе имаат прилика да се дружат и разговараат за теми од заеднички интерес. Се радуваме што во изминатиот период уредувавте на википедија и со задоволство ве покануваме на средбата. Повеќе информации за средбата може да најдете [[Википедија:Вики средба|тука]], односно за локацијата на кафулето - http://g.co/maps/qq7q5. Поздрав. [[User:Brest-bot|Brest-bot]] <small>([[User talk:Brest-bot|разговор]])</small> 18:00, 1 март 2012 (CET)
941.847

уредувања

Прегледник