Разлика помеѓу преработките на „Јужнокинеско Море“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Baybay Abagatan a Tsína
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Suid-Sjinese See)
с (r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Baybay Abagatan a Tsína)
[[hi:दक्षिणी चीन सागर]]
[[hr:Južno kinesko more]]
[[ilo:Baybay Abagatan a ChinaTsína]]
[[id:Laut Cina Selatan]]
[[os:Хуссар Китайы денджыз]]
2.347

уредувања

Прегледник