Собирање: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава eo:Adicio
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: new:योगफल; козметички промени)
с (Робот: Додава eo:Adicio)
[[en:Addition]]
[[es:Suma]]
[[eo:Adicio]]
[[fa:جمع (ریاضی)]]
[[fr:Addition]]
85.496

уредувања

Прегледник