Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 13 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише hr:Fiume
[[fr:Rijeka]]
[[ko:리예카]]
[[hr:Fiume]]
[[io:Rijeka]]
[[id:Rijeka]]
11.372

уредувања

Прегледник