Разлика помеѓу преработките на „Драган Богдановски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бришење на "DB-Portret.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на MBisanz порад...
с (Бришење на "Plakata_VMRO-DPMNE.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:MBisanz|MBis...)
с (Бришење на "DB-Portret.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на MBisanz порад...)
{{Инфокутија за личност
| име = Драган Богдановски
| портрет = DB-Portret.jpg
| px =
| опис =

Прегледник