Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава pnb:مائیکروسوفٹ
с (r2.6.5) (Бот Додава: map-bms:Microsoft Corporation)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pnb:مائیکروسوفٹ)
[[be:Microsoft]]
[[be-x-old:Microsoft]]
[[bg:Майкрософт]]
[[bar:Microsoft]]
[[bs:Microsoft]]
[[br:Microsoft]]
[[bg:Майкрософт]]
[[ca:Microsoft]]
[[cs:Microsoft]]
[[ka:Microsoft]]
[[kk:Microsoft]]
[[ky:Microsoft]]
[[sw:Microsoft]]
[[ht:Microsoft]]
[[ku:Microsoft]]
[[ky:Microsoft]]
[[la:Microsoft]]
[[lv:Microsoft]]
[[oc:Microsoft]]
[[uz:Microsoft]]
[[pnb:مائیکروسوفٹ]]
[[ps:مايکروسافټ]]
[[km:Microsoft]]
34.422

уредувања

Прегледник