Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Pagsasao a Katalán
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Katalanan kel')
с (r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Pagsasao a Katalán)
[[hr:Katalonski jezik]]
[[io:Kataluniana linguo]]
[[ilo:LlenguaPagsasao catalanaa Katalán]]
[[id:Bahasa Katala]]
[[ia:Lingua catalan]]
2.347

уредувања

Прегледник