Меѓународна година на хемијата: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Ano Internacional da Química
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:سال جهانی شیمی)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Ano Internacional da Química)
[[no:Kjemiåret]]
[[pl:Międzynarodowy Rok Chemii]]
[[pt:Ano Internacional da Química 2011]]
[[sv:Kemiåret]]
[[ta:அனைத்துலக வேதியியல் ஆண்டு]]
127.214

уредувања

Прегледник