Прејди на содржината

Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Робот: Додава nn:Colorado Springs
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Каларада-Спрынгс)
с (r2.6.5) (Робот: Додава nn:Colorado Springs)
[[ja:コロラドスプリングス]]
[[no:Colorado Springs]]
[[nn:Colorado Springs]]
[[pms:Colorado Springs]]
[[pl:Colorado Springs]]
5.331

уредување