Разлика помеѓу преработките на „Кореја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.4.3) (Бот Додава: mn:Солонгос
с (r2.7.1) (Бот Додава: cbk-zam:Corea)
с (r2.4.3) (Бот Додава: mn:Солонгос)
[[ar:كوريا]]
[[ast:Corea]]
[[bg:Корея]]
[[bo:ཀོ་རི་ཡ།]]
[[bs:Koreja]]
[[br:Korea]]
[[bg:Корея]]
[[ca:Corea]]
[[cs:Korea]]
[[mr:कोरिया]]
[[ms:Korea]]
[[mn:Солонгос]]
[[nl:Korea]]
[[ne:कोरिया]]
2.061

уредување

Прегледник